Na pustno soboto, 6. 2. 2016, imamo dan dejavnosti. V šoli se zberemo ob 8.30. Veseli bomo, če bo čim več učencev našemljenih, še posebej pa bomo nagradili skupinske maske. Vse starše ter otroke iz vrtca vabimo, da se nam pridružite na predstavitvi mask v večnamenski športni dvorani okoli 10. ure. Ob 11.30 bomo v povorki odšli do prireditvenega prostora. Starše prosimo, da svoje otroke tam ob 12. uri prevzamete. Na prireditvenem prostoru bo pustni program v organizaciji občinskega odbora za prireditve.

V torek, 9. 2. 2016, imamo pouka prost dan. Tistim učencem, ki nimajo varstva, bomo le-tega zagotovili v šoli, in sicer med 7.00 in 15. uro. Starše vljudno prosimo, da razrednikom sporočijo, če za svojega otroka ta dan varstvo potrebujejo.