Učencem, ki ste v letošnjem šolskem letu osvojili izjemne dosežke, iskreno čestitamo!

Letos se bomo odpravili v CŠOD Peca, kjer bomo aktivno preživeli dan z igranjem disk golfa, s preizkušanjem v adrenalinskem parku in kolesarjenjem v rudniku Mežica. Če bo lepo vreme, se bomo na poti domov še ustavili na kakšnem jezeru za kopanje. Učenci naj pridejo v šolo 21. 6. 2017 ob 8.15.

Obvezna je športna obutev in udobna oblačila. V rudniku (kolesarjenje) je konstantna temperatura 9 st. C, zato naj bodo učenci primerno oblačeni (dolge športne hlače in dolge rokave, športne čevlje). Za hrano, pijačo in toplo kosilo bomo poskrbeli v šoli. Vračamo se v popoldanskem času, odvisno od tega, ali se bomo kopali ali ne (bo pa med 17.30 in 19.00).