V četrtek, 22. 6. 2017, bomo imeli športni dan. Začel se bo popoldne ob 14.30. Nekateri učenci bodo odšli na kratek izlet v okolico, večina pa nas bo ostala na šolskem igrišču, kjer bodo pripravljene različne igre, med drugimi tudi nogomet na vodni blazini. Za tiste otroke do 3. razreda, ki potrebujejo varstvo, bo le-to organizirano med 6.15 in 12.00. Starše prosimo, da izpolnite prijavnico ter jo čim prej oddate razredničarki ali razredniku.

Po športnem dnevu, ob 18.00, bo ZAKLJUČNA PRIREDITEV z naslovom “SKOK V POLETJE« v večnamenski športni dvorani. Na njej se bodo predstavili učenci glasbenega projekta in mladinski zbor OŠ Lovrenc na Pohorju. Gostja na prireditvi bo Alja Krušič.

Na zaključno prireditev ste vljudno vabljeni tudi starši, prijatelji in krajani.