Lovrenc na Pohorju, 14. 6. 2021

Spoštovani starši,

šolsko leto se izteka in že načrtujemo novo, ki je povezano tudi z učbeniki, delovnimi zvezki in šolskimi potrebščinami, katere so naši učitelji skrbno izbrali.

Sporočamo vam, da si bodo učenci učbenike, tako kot vsako leto, izposodili iz učbeniškega sklada. V skladu s 7. členom Pravilnika o opravljanju učbeniških skladov bo Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport zagotovilo sredstva za nakup delovnih zvezkov za učence 1., 2. in 3. razreda.

Vsi seznami izbranih učbenikov, delovnih zvezkov in potrebščin so objavljeni na spletni strani šole. Prilagamo vam jih tudi v tem obvestilu. Nabavite jih lahko sami, naročite pa jih lahko tudi pri Kopiji novi ali Mladinski knjigi.

V tem primeru vas obveščamo, da učenci naročilnic Kopije nove in Mladinske knjige ne bodo več prejeli v šoli, naročanje bo elektronsko.

Naročite jih lahko na naslednjih povezavah:

– za Kopijo novo: pošti in jo objavite na vaši spletni strani.

– za Mladinsko knjigo:  LOVRENC NA POHORJU

OŠ LOVRENC NA POHORJU, 1. razred – seznam delovnih zvezkov in potrebščin

OŠ LOVRENC NA POHORJU, 2. razred – seznam delovnih zvezkov in potrebščin

OŠ LOVRENC NA POHORJU, 3. razred – seznam delovnih zvezkov in potrebščin

OŠ LOVRENC NA POHORJU, 4. razred – seznam delovnih zvezkov in potrebščin

OŠ LOVRENC NA POHORJU, 5. razred – seznam delovnih zvezkov in potrebščin

OŠ LOVRENC NA POHORJU, 6. razred – seznam delovnih zvezkov in potrebščin

OŠ LOVRENC NA POHORJU, 7. razred – seznam delovnih zvezkov in potrebščin

OŠ LOVRENC NA POHORJU, 8. razred – seznam delovnih zvezkov in potrebščin

OŠ LOVRENC NA POHORJU, 9. razred – seznam delovnih zvezkov in potrebščin

Gradiva naročite tako, da odprete izbrano povezavo ter izberete razred, ki ga bo vaš otrok obiskoval v naslednjem šolskem letu. Označite izbrano in potrdite. Vsi pogoji so zapisani.

Lep pozdrav

Vodja učbeniškega sklada                                                                    Ravnateljica

Barbara Rocek Bregar, prof.                                                                Marija Osvald Novak, prof.