RSG_prva oddaja

Ob strani

untitledDanes ob 17.00 je ponovitev oddaje Iz osnovnošolskih klopi na Radiju Slovenske gorice, ki so jo pripravili učenci izbirnega predmeta radio. Vabljeni k poslušanju.
Letošnje in oddaje prejšnjih let bodo v kratkem objavljene v zavihku USTVARJAMO na naši spletnmi strani.

ZAHVALA LUTKOVNI SKUPINI SOVICE

ZAKLJUČEK TEDNA OTROKA

Veseli smo, ker nam že vrsto let uspeva organizirati teden otroka s številnimi aktivnostmi, predvsem pa, da imamo iz leta v leto tudi več udeležencev.

V šoli in v vrtcu se zahvaljujemo vsem, ki ste ob zaključku tedna otroka na naši šoli prostovoljno podarili denarni prispevek. Na koncertu učenca Reneja Črešnarja v petek zvečer je bilo zbranih 1097,70 €. Zbrani denar je namenjen devetošolcem. Lutkovna skupina Sovice je na sobotni predstavi prav tako zbirala prostovoljne prispevke za nakup igrač za vrtec. Zbran denar v višini 300 € so članice lutkovne skupine podarile našemu vrtcu, za kar se jim iz srca zahvaljujemo.

DROBTINICA 2014

V soboto, 18. 10. 2014, se bo že tradicionalno odviladrobtinica
humanitarna akcija Drobtinica.
Na ploščadi pri Mercatorju
bodo prostovoljci iz OŠ Lovrenc na Pohorju
od 8. do 12. ure
prodajali kruh in druge prehrambene izdelke.
Denar od prodaje je namenjen v socialni sklad šole za
prehrano šolskih otrok.

Vabljeni!

Darilo ob otvoritvi vrtca

DARILO OB OTVORITVI VRTCA

Ob otvoritvi novih in prenovljenih prostorov našega vrtca nam je podjetje Elektrosignal DSC_0568iz Celja podarilo sliko celjskega slikarja Vlada Geršaka. Za izkazano pozornost se jim iskreno zahvaljujemo.

NARAVOSLOVNI DAN

logarskaNARAVOSLOVNI DAN

Spoštovani starši, spoštovani učenci od 6. do 9. razreda.
V četrtek, 18. 9. 2014, imamo na naši šoli naravoslovni dan. Teme so prilagojene učnemu načrtu posameznega razreda.
ENERGIJA (6.a): ogled čistilne naprave in male hidroelektrarne Sajko v Lovrencu na Pohorju. V šoli se zberejo do 8.20 in končajo ob 12.30.

ZGRADBA IN DELOVANJE EKOSISTEMOV (7.a in 7.b): spoznavanje Pohorja in ogled Zelene vasi Ruševec v Hočah.
Odhod izpred šole ob 8.00 in vrnitev ob 13.30.

BIODIVERZITETA (8.a, 9.a in 9.b): ogled Mozirskega gaja in slapa Rinka. Odhod izpred šole ob 7.00 in vrnitev ob 20.00.

Organizatorji

1. roditeljski sestanek

1. RODITELJSKI SESTANEK

Spoštovani starši!

Vabimo vas na 1. roditeljski sestanek, ki bo v torek, 16. 9. 2014,

s skupnim pričetkom ob 17. uri v avli šole za starše učencev od 6. do 9. razreda in ob 18. uri v 2. nadstropju stare šole za starše učencev od 2. do 5. razreda. Skupnemu delu bodo sledili roditeljski sestanki z razredniki v matičnih učilnicah vsakega oddelka.

Zahvala

V šoli in v našem vrtcu se zahvaljujemo vsem, ki ste ob zaključku tedna otroka na naši šoli prostovoljno podarili denarni prispevek. Na koncertu našega učenca Reneja Črešnarja v petek zvečer je bilo zbranih 1097,70 €. Zbrani denar je namenjen devetošolcem. Lutkovna skupina Sovice je na sobotni predstavi prav tako zbirala prostovoljne prispevke za nakup igrač za vrtec. Zbran denar v višini 300 € so podarili našemu vrtcu, za kar se jim iz srca zahvaljujemo.