NARAVOSLOVNI DAN

logarskaNARAVOSLOVNI DAN

Spoštovani starši, spoštovani učenci od 6. do 9. razreda.
V četrtek, 18. 9. 2014, imamo na naši šoli naravoslovni dan. Teme so prilagojene učnemu načrtu posameznega razreda.
ENERGIJA (6.a): ogled čistilne naprave in male hidroelektrarne Sajko v Lovrencu na Pohorju. V šoli se zberejo do 8.20 in končajo ob 12.30.

ZGRADBA IN DELOVANJE EKOSISTEMOV (7.a in 7.b): spoznavanje Pohorja in ogled Zelene vasi Ruševec v Hočah.
Odhod izpred šole ob 8.00 in vrnitev ob 13.30.

BIODIVERZITETA (8.a, 9.a in 9.b): ogled Mozirskega gaja in slapa Rinka. Odhod izpred šole ob 7.00 in vrnitev ob 20.00.

Organizatorji

1. roditeljski sestanek

1. RODITELJSKI SESTANEK

Spoštovani starši!

Vabimo vas na 1. roditeljski sestanek, ki bo v torek, 16. 9. 2014,

s skupnim pričetkom ob 17. uri v avli šole za starše učencev od 6. do 9. razreda in ob 18. uri v 2. nadstropju stare šole za starše učencev od 2. do 5. razreda. Skupnemu delu bodo sledili roditeljski sestanki z razredniki v matičnih učilnicah vsakega oddelka.

ZAHVALA ŠOLE LD PUŠČAVA

ZAHVALA ŠOLE LD PUŠČAVA

V Osnovni šoli Lovrenc na Pohorju se iskreno zahvaljujemo vsem, ki ste 15. avgusta 2015 na Lovski koči prispevali denar za šolski sklad naše šole. Še posebej se zahvaljujemo organizatorju, LD Puščava, za prijazno gesto in pobudo za donacijo zbranega denarja v šolski sklad, s katero bomo lahko nekaterim našim učencem pomagali in znižali stroške pri dejavnostih.

Zbranih je bilo 910 €. To je že drugo leto, da je LD PUščava organizirala za šolo takšno lepo in

Naknadni vpis v glasbeno pripravnico

NAKNADNI RAZPIS V GLASBENO ŠOLO

Konservatorij za glasbo in balet Maribor, Podružnična šola Tabor, Dislocirani oddelek Lovrenc na Pohorju obvešča, da bo NAKNADNI RAZPIS ZA VPIS V GLASBENO ŠOLO ZA ŠOLSKO LETO 2014/15 V PROGRAM GLASBENA PRIPRAVNICA (starost 6 in 7 let)

V PONEDELJEK, 25. 8. 2014, med 16.00 in 18.00 uro, v prostorih OŠ Lovrenc na Pohorju.

Prijazno vabljeni!

PROJEKT POPESTRIMO ŠOLO V JUNIJU IN JULIJU

Za učence bomo pod strokovnim vodstvom v poletnih počitnicah organizirali različne dejavnosti oziroma delavnice. Učencem bomo ponudili možnost, da počitnice preživijo aktivno in s tem naredijo tudi veliko za svoje duševno in telesno počutje.

Dejavnosti oziroma delavnice se bodo izvajalo v prostorih OŠ, od 26. junija do 9. julija 2014, vsak delovni dan od 7.00 do 16.00.

Urnik delavnic:

Vrhunski uspeh našega učenca Reneja Črešnarja

Rene Črešnar nam je danes ponosen pokazal dva pokala, ki ju je osvojil v nedeljo, 22. 6. 2014, na Muti. Na 5. tekmovanju harmonikarjev za pokal občine Muta v 2. kategoriji, starost 12 – 15 let, je osvojil 1. mesto. Prav tako je postal absolutni zmagovalec v igranju na diatonično harmoniko za pokal občine Muta. Za izjemen uspeh mu iskreno čestitamo!

ZAKLJUČEK ŠOLSKEGA LETA V DUHU ZDRAV ŽIVLJENJSKI SLOG

Več informacij o športnih dejavnosti najdete tukaj.

OBVESTILO!

Zaradi slabega vremena je veslanje, ki bi ga izpeljali danes, 24. 6. 2014,prestavljeno na soboto 28. 6. 2014, z zborom ob 9.00 pred OŠ Lovrenc na Pohorju.

Zaradi napovedi slabega vremena je prestavljen tudi planinski pohod, na petek 27. 6. 2014, z zborom ob 13.00 pred OŠ Lovrenc na Pohorju.

POPESTRIMO ŠOLO – ŠPORTNI DAN

Ob strani

V ponedeljek,  23. 6. 2014, bo na naši šoli potekal športni dan, ki se bo izvajal v popoldanskem času. V času od 7.00 do 15.30 pa se bodo v okviru projekta Popestrimo šolo izvajale različne dejavnosti – ustvarjalne delavnice.

Možna je prijava na prehrano.

Delavnice bosta pripravila in vodila učitelj Boris in učiteljica Slavica.

Urnik delavnic: