Dramski krožek Osnovne šole Lovrenc na Pohorju  bo ob slovenskem kulturnem prazniku v petek, 4. februarja 2011, ob 18.00 uri v Kulturnem domu v Lovrencu na Pohorju uprizoril predstavo Don Juan – Iskrice ljubezni, ki si jo bodo najprej, premierno, ob 11. uri ogledali učenci osnovne šole. Predstava ob 18. uri je namenjena staršem, sorodnikom in ostalim krajanom.

V predstavi sodelujejo učenci dramskega krožka, skupaj s plesno skupino osnovnošolk ter šolskim pevskim zborom. Dramsko besedilo je napisala mentorica dramskega krožka in učiteljica slovenščine Barbara Rocek Bregar, ki je predstavo tudi režirala. Pevsko je učence vodila učiteljica glasbene vzgoje Ana Smej, plesne korake pa je spilila Barbara Marčič iz plesne šole Rolly. Sceno je pripravila Irena Kosanič, učiteljica likovne vzgoje.