Naša šola bo letos prvič sodelovala na prvenstvu osnovnih šol Maribora in okolice v alpskem smučanju in deskanju na snegu. Tekma bo 31. 1. 2012 na Arehu na smučišču Cojzerica za veleslalomiste in 2. 2. 2012 za deskarje (glej prilogo).

Ker letos zaradi pomanjkanja snega nismo uspeli imeti športnega dneva in organizirati izbirno šolsko tekmo v veleslalomu, zbiramo prijave učencev, ki so res dobri smučarji in so se že kdaj v preteklosti preizkusili v tekmi med količki. Predvideno je, da učence iz 1. in 2. triade na tekmo pripeljejo starši, 3. triado pa bo spremljal učitelj Andrej Čokl. Prijave zbiramo do petka, 27. 1. 2012; učenci jih oddajo učitelju Andreju Čoklu. Starši, ki bodo svojega otroka prijavili, morajo to obvezno označiti s podpisom na razpisni list.

RAZPIS