Na Karitas so se v lanskem letu obrnile številne družine, ki potrebujejo pomoč tudi pri nakupu šolskih potrebščin. Tako je v lanskem letu po vsej Sloveniji 11.283 osnovnošolcev, kar je za dobrih 400 razredov, prejelo pomoč v obliki šolskih potrebščin. Zvezke smo lani zbirali tudi na naši šoli.

Tudi letos številne družine prosijo za pomoč. Še posebej tiste, ki so prizadete zaradi brezposelnosti staršev, bolezni in drugih težkih okoliščin.

Spoštovani otroci in starši, vabimo vas, da poklonite nov, velik, črtan zvezek za osnovnošolce, ki tudi v Sloveniji potrebujejo pomoč.

Poklonjeni zvezek ali zvezke naj otroci prinesejo v šolo najkasneje do 7. junija 2013 učitelju Goranu Poglajenu ali vzgojiteljici Nani Ladinek.

Hvala za vašo solidarnost!