Ob iztekajočem se letu bomo pripravili novoletno prireditev in bazar z naslovom Zvezdno zlato za božično drevo, ki bo v petek, 6. decembra 2013, ob 17. uri, v Večnamenski športni dvorani. Ta dan bomo imeli kulturni dan, zaključili ga bomo skupaj z otroki iz vrtca. Novoletno vzdušje bomo obogatili z izdelki na bazarju, izkupiček pa bomo dali v šolski sklad.

Učenci ta dan pridejo v šolo ob 14.30.

Od 7.00 do 14.30 bomo izvedli različne delavnice za učence. Učenke in učence vabimo, da se pridružijo programom v okviru projektov Popestrimo šolo ali Zdrav življenjski slog. Prijavnice, če so potrebne, dobite na šolski spletni strani ali pri izvajalcih programov. Urnik delavnic in dopoldanskega dogajanja bo objavljen na naši spletni strani.

Urnik delavnic – Popestrimo šolo 2012/13 in 2013/14