V okviru vseslovenske prireditve Dan druženja in gibanja vseh generacij bomo tudi letos organizirali dan dejavnosti – eko dan.  Izvedli bomo POHOD IN KOLESARJENJE (kolesarjenje samo za učenke in učence od 5. do 9. razreda in njihove starše, po predhodnih prijavah) NA LOVSKO KOČO. Prireditev bo v soboto, 17. 5. 2014, in bo predvidoma trajala od 7.45 do 12.30.

Zbor vseh udeležencev bo pred šolo med 7.45 in 8.15. V tem času se bo odvijala zbiralna akcija starega papirja in popisali bomo podatke članov posameznih družin. Tako kot vsako leto bomo tudi letos nagradili najštevilčnejšo družino ter najmlajšega in najstarejšega udeleženca prireditve. K sodelovanju smo povabili številna lovrenška društva.

To soboto nadomeščamo pouk 2. januarja letos, ko smo bili prosti, zato je udeležba obvezna. V primeru slabega vremena bomo ostali na šoli.