medMinistrstvo za kmetijstvo in okolje je v želji zagotoviti našim otrokom kakovostno lokalno pridelano in predelano hrano, pripravilo projekt Tradicionalni slovenski zajtrk. Projekt se bo izvedel 21. novembra 2014, ta dan je tudi Dan slovenske hrane. Poučili se bomo o zdravem življenju in zdravi prehrani. V kulturnem domu si bomo ogledali predstavo Društva za boljši svet z naslovom Lepa beseda odpira vsa vrata, nato pa imeli v šoli tudi delavnice na različne teme. Najmlajšim bo lutkovna skupina Sovice odigrala lutkovno predstavo Ah, ti zobki. Naučili se bomo plesati ples, ki ga bomo 28. 11. zaplesali na šolskem igrišču in se ga bomo naučili skupaj z vsemi drugimi državami, s katerimi sodelujemo v projektu Comenius.
VEČ