Letos bomo imeli dvodnevni tabor z nadarjenimi in ga bomo obogatili s projektom Popestrimo šolo. Izvedli ga bomo od 17. do 18. junija 2015. Podali se bomo k Soči, v kamp Adrenalinček blizu Bovca, ki je prvi samooskrbni eko/avanturistični kamp v Evropi.  Spoznavali bomo Posočje, se odpravili na rafting ter se družili ob različnih dejavnostih, organiziranih v okviru projekta Popestrimo šolo in ob številnih športnih igrah.

Spali bomo v odprtih lesenih hiškah, v katerih so postavljeni šotori. Ker bomo avtobus in dvodnevno taborjenje izvedli v okviru projekta Popestrimo šolo, smo se odločili, da bomo dvodnevni tabor našim nadarjenim učencem skoraj v celoti podarili.  Upamo, da bo tabor učencem in učenkam spodbuda in motivacija za to, da se bodo radi učili, raziskovali ter sprejemali nove izzive.