V torek, 15. 12. 2015, bomo imeli dan dejavnosti, tema bo zdravje. Na obisk smo povabili medicinske sestre iz mariborskega in lovrenškega zdravstvenega doma ter izvajalce projekta Safe.si. Medicinske sestre bodo vsebine izvajale v okviru vsebinsko spremenjenega in razširjenega pristopa vzgoje za zdravje pri šolskih otrocih, ki ga vodi Nacionalni inštitut za javno zdravje. Tako bodo otroci spoznavali zdrave navade, si pravilno umivali zobe, se pogovarjali o odraščanju, higieni, medosebnih odnosih in drugem. Izvajalci projekta Safe.si, s katerimi smo letos v oktobru organizirali tudi predavanje za starše naših učencev, bodo naše učence seznanjali o zaščiti in varni uporabi interneta in mobilnih naprav.