Spoštovani starši
Včeraj smo dobili okrožnico Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport o izvajanju vzgojno-izobraževalnega dela od 1. 2. 2021 dalje.
Naša šola je na seznamu »rdečih regij«. To pomeni, da bomo lahko tudi v naslednjem tednu izvajali pouk v šoli, razen v ponedeljek, ki bi ga morali izvesti tako kot ponedeljek, 25. 1. 2021. To pomeni, da bi moral pouk 1. februarja 2021 pouk za učence od 1. do 3. razreda potekati na daljavo.
Ker bi na naši šoli pouk v ponedeljek lahko organizirali, se pridružujemo tistim šolam, ki želijo imeti pouk v ponedeljek, 1. 2. 2021. Pobudo smo dali tudi na šolsko ministrstvo. Odgovor pričakujemo danes v popoldanskih urah.
O tem, ali bo naslednji teden pouk potekal tudi v ponedeljek, vas obvestimo še danes popoldne. Za to si prizadevamo, ker želimo zagotoviti vsakodneven šolski proces, vam, staršem, pa možnost opravljanja dela v službah, saj se vsi zavedamo, da si verjetno težko zagotovite varstvo.