ŠPORT in GIBANJE

V tem zavihku najdete navodila za šport za vse učence in učenke naše šole, ki se šolajo na daljavo. Zavihek nadomešča navodila za delo učencev iz predmeta ŠPORT, RAP, šport za sprostitev, šport za zdravje in izbrani šport. Oba učitelja športa bosta v njih na začetku vsakega tedna objavila navodila za gibanje in šport v tistem tednu. Če imate dva ali več otrok, lahko vaša otroka vaje izvajata skupaj. Še boljše bo, če se vašemu otroku ali otrokom lahko pridružite tudi ostali člani družine. Učitelja vas bosta prosila kdaj tudi za povratno informacijo, torej, kako vam gibanje uspeva. Takrat naj učenec povratno informacijo pošlje na mail učitelja, ki ga uči v šoli.

Želimo vam, da ostanete zdravi in dobro psihofizično kondicijo ohranite še naprej!

VAJE ZA ŠPORT NA DALJAVO

ŠPORT_15. – 19. 11. 2021