Spoštovani starši

Praznovanja ob 80-letnici prve omembe organizirane predšolske vzgoje v šolski kroniki bomo zaključili z dnevom šole, in sicer
v četrtek, 3. 10. 2013. Dan šole bomo pričeli s kulturno prireditvijo v večnamenski športni dvorani ob 17. uri. Po končani kulturni prireditvi vas vljudno vabimo v odprte igralnice in učilnice, kjer se bodo izvajale različne dejavnosti.

Po zaključku dejavnosti vas vabimo še v večnamensko športno dvorano, kjer si bomo skupaj ogledali nogometno tekmo in tako naš dan zaključili v športnem duhu.

Učenci ta dan pridejo v šolo ob 16.30. Udeležba je obvezna.

Isti dan od 7.00 do 16.30 se bodo v okviru projektov Popestrimo šolo in Zdrav življenjski slog izvajale različne podaktivnosti – ustvarjalne delavnice. Učenci, ki bi si želeli udeležiti katere izmed dejavnosti, ali potrebujejo v navedenem času varstvo, izpolnijo prijavnice na dejavnosti, ki so objavljene na šolski spletni strani in jih prinesejo s seboj, oziroma se prijavijo pri učitelju Primožu Vračku.

Lahko se prijavijo tudi za prehrano.

Delavnice Popestrimo šolo

Prijavnica Popestrimo šolo