Šolski sklad

Svet zavoda OŠ Lovrenc na Pohorju je dne 12. 12. 2006 ustanovil šolski sklad. Sredstva, ki bi jih radi namenili našemu šolskemu skladu, lahko nakazujete na poslovni račun šole št. 01367-6030666682, s pripisom ZA ŠOLSKI SKLAD.

Našim učencem, ki jih trenutno stanje najbolj ogroža, pa lahko pomagate tudi z neposrednim prispevkom v socialni del šolskega sklada, in sicer na podračun SI5601367-6030666682, sklic SI00 2910008. Za vsako pomoč se vam že vnaprej zahvaljujemo.

Šolski sklad vodi upravni odbor, ki ga sestavljajo:

Magda Osvald – predsednica
mag. Metka Hrastnik
Sara Kraner
Maša Kosjek
Katja Brezovnik
Mateja Jodl
Urška Sevšek

– Pravila šolskega sklada

– vloga za dodelitev sredstev iz socialnega sklada

– kriteriji za dodelitev sredstev iz socialnega sklada

NEKAJ DOSEDANJIH NAKUPOV IZ ŠOLSKEGA SKLADA

Tekaške smuči, palice in čevlji.  tekaske DSC 0073

Multimedijska naprava v šolski avli Zvočnik avla platno Multimedijska naprava v šolski avli.

Otroška folklorna skupina OŠ Lovrenc na Pohorju pri plesu. Folklora akcija

Rene Črešnar redno spremlja na vajah mlade folkloriste Rene Črešnar redno spremlja na vajah mlade folkloriste.

Mladi folkloristi z novimi nošami in z mentorico Marto Kovačec.  Folkloristi

Mladinski pevski zbor na novoletni prireditvi  Mladinski pevski zbor na novoletni prireditvi.

Otroški pevski zbor.   Otroški pevski zbor z zborovodkinjo Smiljano Lunič

Trije televizorji – v šolski avli, pri glavnem vhodu, v 1. nadstropju stare šolePlazma_v_solski_avli

Startne številke. Startne_stevilke_3

Šahovske ure za šahovski krožek. Sahovske_ure_3

Igrače za vrtec – tunel z žogicami, poganjalci, vlečne igrače, pripomočki za štafetne igre.

Tunel

Blazine različnih oblik za vrtec. IMG_1773-11

Igra Društva za boljši svet z naslovom Svet brez nasilja in delavnice za zdrav dan 3. 10. 2011.Zdrav_dan_Svet_brez_nasilja

Voziček za vrtec. Vozicek_rdeci

Zvitorepke Nakup pom ponov (navijaških cofov) za šolsko navijaško skupino »Zvitorepke«.