Projekt Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja – učitelj razrednega pouka

V okviru projekta Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2018 imamo na šoli od 1. aprila 2018 naprej na delovnem mestu učiteljica razrednega pouka zaposleni Estero Paradiž in Marinko Paulič. Projekt sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.
Obe zaposlitvi na projektnem delovnem mestu učiteljica razrednega pouka trajata od 1. 4. 2018 do 30. 11. 2018, nato je predvideno nadaljevanje zaposlitve za polovični delovni čas za obdobje 6 mesecev.
V projekt smo vključili dve učiteljici začetnici, sicer obe magistrici profesorici razrednega pouka, ki pridobivata vzgojno-izobraževalne izkušnje, potrebne za pristop k strokovnemu izpitu. Pedagoške izkušnje nabirata v vseh oddelkih šole, še posebej pa na razredni stopnji. V času trajanja projekta bosta opravljali tudi nadomeščanja ter organizirali obogatitvene dejavnosti za naše učence.