Danes na naši šoli ni elektrike, zato je ogrevanje onemogočeno. Organizirali smo varstvo za tiste otroke in učence, ki so v vrtec ali v šolo prišli.

Učenci 5. razreda bodo jutri, v torek, ob 8.30 izpred šole odšli skupaj na Ruško kočo v šolo v naravi. Danes so nam na Ruški koči zagotovili, da so tam pogoji za izvedbo šole normalni.

V torek, 4. 2. 2014, bo pouk v primeru, če bo elektrika. Prosimo starše, da spremljajo obvestila na naši spletni strani; če ni nobenega svežega, pomeni, da nimamo povezave s spletom. Sporočila bomo objavljali tudi na vratih glavnega vhoda v šolo.

V sredo smo načrtovali športni dan. Tudi glede njega prosimo, da počakate na nadaljnja obvestila; izpeljali ga bomo glede na pogoje.

Naslednje sporočilo bomo skušali objaviti najkasneje danes do 17. ure. Lep pozdrav.