Učence, ki so se v tem šolskem letu posebej izkazali na različnih področjih in zato dobili odlična priznanja ali uvrstitve, bomo letos odpeljali na nagradni izlet na Ptuj. Nekateri se bodo tja odpravili že v ponedeljek  v okviru dela z nadarjenimi, drugi pa v torek, 17. 6. 2014. Ob 8.30 se zberemo pred šolo, odhod pa je predviden ob 8.45. Najprej si bomo ogledali Ptuj, popoldne se bomo kopali v ptujskih termah, zvečer pa si bomo ogledali gledališko predstavo na gradu Vurberk. Prespali bomo v Dijaškem domu Ptuj. Naslednji dan si bomo ogledali še Ptujski grad in se popoldne okoli 15. ure vrnili domov. Nagradni izlet je za vse povabljene učence brezplačen, financiran iz različnih virov, največ pa iz sredstev občine ter projekta Popestrimo šolo.