V ponedeljek, 18. 5. 2015, je v Murski Soboti potekalo 49. srečanje mladih raziskovalcev Slovenije 2015. Iz naše šole sta se na to srečanje uvrstili dve raziskovalni nalogi. Breda Dolinšek in Maša Petrič sta se uvrstili z raziskovalno nalogo z naslovom “Krive so zvezde! Ali Pač?” pod mentorstvom Barbare Rocek Bregar in Mateje Žerjav. Nik Fišer in Rok Podlesnik pa sta se na srečanje uvrstila z nalogo “Uporaba mobilnih telefonov med osnovnošolci,” ki sta jo izdelala pod mentorstvom Klavdije Podlesnik in Andreja Čokla.

Nik Fišer in Rok Podlesnik sta s svojo raziskovalno naloga na področju Ekonomije ali turizem osvojila prvo mesto in s tem zlato priznanje. Breda Dolinšek in Maša Petrič pa sta na področju Slovenščina s s vojo raziskovalno nalogo osvojili srebrno priznanja.

Iskrene čestitke našim raziskovalcem za tako velik uspeh.