Iz Nove KBM so nam sporočili, da se zaključuje delovanje šolskih hranilnic, ki so bile v šolah prisotne več kot 35 let. Nova KBM je odločitev sprejela kot posledico davčne zakonodaje. Sporočajo pa, da so v banki pripravili druge možnosti, s katerimi bodo skušali mlade usmerjati v skrbno ravnanje z denarjem ter jim privzgojiti občutek odgovornosti.

Zaradi tega prosimo vse učence in učenke, ki so varčevali v šolski hranilnici na naši šoli, da najkasneje do 10. septembra 2010 svoji razredničarki prinesejo hranilne knjižnice v zaprti kuverti. Privarčevani denar bomo vrnili staršem prav tako v zaprtih kuvertah na roditeljskih sestankih, ki bodo 14. septembra 2010. Tudi zato vas vljudno vabimo, da se udeležite 1. roditeljskega sestanka, ki bo 14. 9. 2010, ob 17. uri.