Tudi v letošnjem šolskem letu bomo zbirali odpadni papir, katerega lahko v šolo pripeljete kadarkoli in ga vržete v zabojnik, ki stoji na urejenem parkirišču pred šolo. Prosimo, da zabojnik zaprete, da bo papir v njem ostal čist in suh. V kolikor nameravate pripeljati večje količine papirja priporočamo, da se prej pogovorite z g. hišnikom.

V tem šolskem letu tako ne bo šlo za medrazredno tekmovanje, pač pa bomo ves denar od prodanega papirja  namenili kritju stroškov ekodneva in drugih dejavnosti.

Hvalaženi smo vam za vaše aktivno zbiranje papirja. Na vašo naklonjenost naši akciji in naravi računamo tudi v tem šolskem letu, saj smo tekom samo zadnjih dveh let urejenega zbiranja papirja rešili vsaj 1300 dreves.

Eko pozdrav!