RAZPIS

fotografskega natečaja z naslovom:

“MOJ NAJLEPŠI POČITNIŠKI UTRINEK ”

Drage učenke in učenci!

Vabimo vas, da v letošnjem poletju s fotoaparatom v roku skušate posneti najlepšo fotografijo in sodelujete v šolskem nagradnem natečaju »Moj najlepši počitniški utrinek«.

Fotografije bomo do 10. septembra 2011 zbirali v šoli – oddate jih v tajništvo šole oziroma jih pošljete na elektronski naslov

poletne.fotografije@gmail.com.

.  Dostavljene naj bodo v primerni varni embalaži, v kateri bodo tudi vrnjene. Fotografije oddajte v digitalni obliki, vsak avtor pa lahko prispeva največ 5 fotografij. Sodelujete lahko le učenci in učenke naše šole od 1. do 9. razreda. Obvezno morajo biti priloženi naslov dela, ime in priimek in naslov učenca/-ke.

Izbrane poletne fotografije bodo razstavljene ob tednu otroka v šolski avli, tri najboljše fotografije pa bodo nagrajene.

ŽELIMO VAM LEPE POČITNICE!   Smile