(+386) 02 630 0020 za.nas@oslovrenc.si

Na OŠ Lovrenc na Pohorju že več let ob zaključku leta z našimi učenci ter otroci iz vrtca pripravimo motive za novoletne voščilnice. Tudi letos bo tako. Sredstva, ki jih pridobimo s prodajo voščilnic, ter s prodajo izdelkov, ki jih učenci z veseljem pripravijo za darilni bazar, vsako leto namenimo v naš šolski sklad. Želimo si nakupiti nove garderobne omarice za višje razrede ter iz šolskega sklada pomagati učencem, ki jim v trenutni gospodarski situaciji ni lahko.

Vabimo vas, da z nakupom kompletov naših novoletnih voščilnic tudi vi sodelujete pri skupnem prizadevanju za dobrobit naših otrok in učencev.

Naročila za voščilnice bomo sprejemali do 25. novembra 2012, vam pa jih bomo dostavili najkasneje do 5. decembra.  Če se boste odločili za nakup novoletnih voščilnic z motivi naših učencev in otrok, nas pokličite na telefonsko številko 02 63000 20 ali nam sporočite na elektronski naslov v tajništvo šole eva.pusnik@guest.arnes.si“>eva.pusnik@guest.arnes.si.

Dostopnost