(+386) 02 630 0020 za.nas@oslovrenc.si

V okviru 20. Jezernikovih dnevov v Lovrencu na Pohorju vas vljudno vabimo na vrtčevski večer z razstavo fotografij, ki ga bomo organizirali ob praznovanju 80-letnice obstoja našega vrtca v četrtek, 22. 8. 2013, ob 18. uri v šolski avli.

Na vrtčevskem večeru bomo predstavili dejavnosti in delo v vrtcu nekoč in danes. Na obisk smo povabili nekaj nekdanjih vzgojiteljic, ki nas bodo popeljale v preteklost; pokazali pa bomo tudi delo v vrtcu danes. Klepet bo popestrila fotografska razstava ter razstava starih didaktičnih pripomočkov, otroških revij ter pohištva iz naših nekdanjih igralnic. Predstavili bomo tudi jubilejno publikacijo, ki smo jo ob 80. letnici vrtca izdali.

Naš vrtec v letu 2013 praznuje 80. obletnico začetka delovanja vrtca. Prva omemba lovrenškega otroškega vrtca je razvidna iz zapisa v šolski kroniki za leto 1933.

Vljudno vabljeni!

Dostopnost