(+386) 02 630 0020 za.nas@oslovrenc.si

Z veseljem objavljamo novico, da bo naša šola v naslednjem šolskem letu izvajala projekt Zdrav življenjski slog. Zdrav življenjski slog je projekt, ki omogoča otrokom dodatno športno udejstvovanje in je namenjen vsem otrokom od 1. do 9. razreda. Otroci se prostovoljno odločijo za sodelovanje pri projektu. Vse aktivnosti in vadba so za otroke povsem brezplačne. Program zdravega življenjskega sloga bo na naši šoli zelo pester, saj bo sestavljen iz kar 26 različnih športov. Otroci se bodo lahko preizkusili v atletiki, badmintonu, drsanju, dviganju uteži, gimnastiki, kajakaštvu, karateju, kegljanju, kolesarstvu, konjeništvu, košarki, namiznemu tenisu, nogometu, odbojki, orientaciji, planinstvu, plavanju, plesu, rokometu, sankanju, smučanju, teku na smučeh, vrvohodstvu, športnem plezanju, frizbiju in rolanju. Poleg tega bomo v okviru projekta sodelovali tudi s športnimi društvi in tako spoznali njihov način dela.

Projekt bo izvajal športni pedagog Primož Vračko.

Dostopnost