Spoštovani starši

Ob napovedi obilnega sneženja smo se v šoli odločili, da bomo imeli pouk po urniku. Tisti učenci, ki so oddaljeni, in do šole potrebujejo prevoz, lahko ta dan izostanejo, vendar prosimo, da si obravnavano snov pridobijo od sošolcev.

Prav tako bo v skladu z delovnim časom obratoval vrtec, zato lahko starši pripeljejo otroke kot običajno.

Petošolci se bodo iz zimske šole v naravi vrnili danes popoldne okoli 15.30, zato se bo jutri za njih pripravil pouk po petkovem urniku.

Starše prosimo, da poskrbite za varen prevoz svojih otrok.

Prireditev – obe dramski predstavi, napovedani ob kulturnem prazniku za petek, sta prestavljeni na ponedeljek. Tako bo predstava ob kulturnem prazniku v ponedeljek, ob 11. dopoldne za šolarje ter ob 18. uri za krajane. Vljudno vabljeni.