V petek, 26. aprila 2019, bomo imeli naravoslovni dan Eko dan – Dan zemlje. Učenci pridejo v šolo ob 8.15 in zaključijo z dejavnostmi, učenci 1. VIO ob 12.30, ostali učenci 2. in 3. VIO ob 12.55.

Dan bomo začeli z razgibavanjem in kratkim kulturnim programom v telovadnici, kjer bomo obeležili prihajajoče praznike in Dan zemlje. Izvedli bomo različne delavnice na temo voda, onesnaževanje okolja in varčevanje z energijo. Nadaljevali s čistilno akcijo bližnjih poti, po katerih prihajamo v šolo, urejanjem šolskega okoliša in vrta ter zaključili s športnim druženjem na igrišču.

Zjutraj bomo zbirali odpadni material (papir, baterije, kartuše, tonerje, rabljene mobitele in zamaške). Prosimo, da odpadni papir povežete v svežnje in da ga ne oddajate v kartonskih škatlah.

Ta dan pridemo v šolo peš!

Jutranje varstvo, podaljšano bivanje in kosilo bo potekalo kot običajno.