ŠPORT

V tem zavihku najdete navodila za šport za učence vseh razredov naše šole. Zavihek nadomešča navodila za delo učencev 1. triade (samo za predmet ŠPORT ne bodo več pripravljale razredničarke) ter naloge iz predmeta ŠPORT (tudi obvezni in neobvezni izbirni predmet) v Teamsu za učence od 6. do 9. razreda. Oba učitelja športa bosta v njih na začetku vsakega tedna objavila navodila za gibanje in šport v tistem tednu. Če imate dva ali več otrok, lahko vaša otroka vaje izvajata skupaj. Še boljše bo, če se vašemu otroku ali otrokom lahko pridružite tudi ostali člani družine. Učitelja vas bosta prosila kdaj tudi za to, da jim sporočite, kako vam gibanje uspeva; takrat naj učenec povratno informacijo pošljejo na mail učitelja, ki ga uči v šoli.

Želimo vam, da ostanete zdravi in dobro psihofizično kondicijo ohranite še naprej!

VAJE ZA ŠPORT NA DALJAVO

ŠPORT- 4. teden